Jim Carrey bol vždy poriadny recesista, tentokrát však šokoval úplne všetkých. V televíznej show Jimmho Kimmela sa otvorene oprel do samotných iluminátov a dokonca sa rozhodol otvorene prehovoriť o ich tajomstvách.

Jim Carrey sa okamžite po príchode na pódium na divákov obracia s jasným gestom – svoje dlane spojí do trojuholníka a vyplazí cezeň jazyk. Jedná sa o tzv. symbol iluminátov skladajúceho sa z trojuholníka, uprostred ktorého je znázornené vševidiace oko.(Ilumináti sú údajne tajné spoločenstvo bankárov, politikov a milionárov, ktorí  spoza kulís, riadia celý náš svet, pozn. autora.)

Schránka 01

Obecenstvo Carreymu nadšene tlieska a utíši sa až vo chvíli, keď sa Jimmy Kimmel herca opýta, či je to pozdrav nejakého gangu. Vtedy sa na neho Carrey neveriacky obráti a spustí: “Iste, jasné, ty vôbec netušíš, o čo ide. Takže ty to vážne nevieš… Jimmy Fallon nevie, o čo ide. David Latterman nevie, o čo ide, vlastne žiaden komik v šoubiznise netuší, čo to má znamenať! Ale no tak Jimmy. Som tu práve preto, aby som si na celú túto vec posvietil. Už ma unavujú všetky tie klamstvá. Je to predsa tajný symbol iluminátov a ty si toho všetkého súčasťou! Je to symbol vševediaceho jazyka!”

Schránka 08

 

Carrey následne začne vysvetľovať, koľko ľudí zo zábavného priemyslu je najatých vládou, aby od toho všetkého odvádzali pozornosť a vzápätí z vrecka vyťahuje telefón a príjme záhadný hovor. Okamžite zvážnie a po chvíli telefón položí. Keď sa ho Kimmel opýta, kto mu to telefonoval, Carrey sa na neho s vážnou tvárou otočí a začne rozprávať ako robot. “Prepáč mi to Jimmy, bol som dočasne prerušený svojim iPhonom 6 s HD displejom.” Divákov tento výstup poriadne pobavil a celé video sa okamžite stalo virálom. Čo si myslíte vy, dostali ilumináti už aj Jimma Carreyho? 🙂

Zdroj/Foto: yotube