Situácia s vyhadzovom Petra sa poriadne vyhrotila. Diváci sú nahnevaní, podľa nich je viac ako pravdepodobné, že vybratým finalistom a výhercom má byť Mesut. Toto už bolo len zahrané divadielko. 

V minulosti platilo na Farme jasné pravidlo – kus za kus. Tento rok farmárom uhynulo niekoľko zvierat, nikdy k tak radikálnemu riešeniu ale nedošlo. Fanúšikovia sú oprávnene nahnevaní a myslia si, že hospodár vyhodil Petra už iba preto, lebo sa im to do súťaže hodilo.

Čo na to celé hovorí hospodár Martin?

,,Keď som tam prišiel, ja som nevedel, čo sa stalo. Výsledkom boli tri mŕtve zvieratá, tak som začal šetrenie v tej nastúpenej formácii, aby mi vysvetlili, čo sa stalo. Peťo mi povedal, že morky zabudol zavrieť a že si myslí, že práve to im uškodilo a došlo k podchladeniu. On si sám priznal zodpovednosť, pretože sa o tie zvieratá nepostaral tak, ako mal. Takže to bol dôvod, keďže on sa k tomu aj priznal, prečo som potrestal jeho. A čo sa týka Mesuta, jemu som povedal, keď zišiel z tej zvonice, že sa na neho budem pozerať prísnejším okom. A aj keď som v minulosti nikdy neriešil kolektívnu zodpovednosť, vždy som sa snažil riešiť konkrétneho vinníka a nikdy som za niečo, čo spravil ten, kto je zodpovedný za zvieratá, neriešil farmára týždňa, tak Mesut dostal trest, išiel do duelu a nemohol si vybrať súpera,” vysvetlil Bagar.

A čo hovorí na konšpirácie, že Mesut je vopred vybratý, aby Farmu vyhral? ,,No určite je to blbosť, to na to nemá žiadny vplyv. To inak býva každú Farmu, že koho preferujeme a aj tak to väčšinou niekto nevyhrá, tak sám som zvedavý, ako to tento rok dopadne,” dodáva Martin.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram, farma.markiza.sk