Kým sa reality šou Farma 13 prednedávnom skončila, už dnes je jasné, že ďalšou sériou bude divákov sprevádzať obľúbená moderátorka. Ako tomu býva vo všetkých ročníkoch, aj v aktuálnej sérii vzniklo medzi súťažiacimi viacero vzťahov, no po vypnutí kamier sa podarilo lásku prehĺbiť len Mesutovi s Natáliou. 

Nie je žiadnym tajomstvom, že práve krásna hnedovláska tvorila v minulosti pár s úspešným barberom Jozefom Belanom, ktorého ale vymenila za víťaza reality šou Miroslava Debnára. 27-ročný kaderník však dlho nesmútil a rozhodol sa zbaliť Stanku Klčovú, kontrozverznú kolegyňu svojej expriateľky.

Dvojica svoj vzťah tajila zopár týždňov, no blondínka pred pár hodinami predsa len priznala, že má po svojom boku nového partnera. Najskôr zverejnila krátky príspevok s potetovanou mužskou rukou s dodatkom: „filmový večer so starým,“ a neskôr dala fanúšikom priestor, aby sa jej opýtali na to, čo ich zaujíma.

Tí sa pýtali, prečo volá svoju lásku „starý“: „Pretože si stále hovoríme rôznymi pomenovaniami a jednoducho si takto ideme, je to všetko v rámci srandy. Aj keď za to, že mi hovorí Stana, vždy schytá,“ odpovedala, pričom prvýkrát zverejnila spoločnú fotografiu, na ktorej si vymieňajú sladký bozk.

Zdroj: IG/iamsatanka