Televízia Markíza zorganizovala aj tento rok svoju obľúbenú tanečnú šou Let´s Dance, kde sa na parkete predstavia známi ľudia zo slovenského šoubiznisu, ako aj z oblasti športu a umenia. Oslovili aj samotného YouTubera Goga, no ten zareagoval TAKTO!

Vedenie relácie Let´s Dance oslovilo na tohtoročný parket aj obľúbeného YouTubera Daniela Štraucha alias Goga, ktorý sa mal spolu s ďalšími známymi tvárami predviesť na tanečnom parkete každú nedeľu. Gogo na túto ponuku najprv prikývol a všetko vyzeralo tak, že sa tejto šou zúčastní. Potom sa však stalo niečo, čo zrejme nikto z televízie nečakal.

Gogo prestal odrazu bezdôvodne odpovedať na telefonáty, rovnako ako jeho manažér. Zo spolupráce tak napokon zišlo a na projekt oslovili niekoho iného. Do dnešného dňa sa ku svojmu nepochopiteľnému odmlčaniu nevyjadril a zlé jazyky tvrdia, že úspešnému YouTuberovi stúpla sláva do hlavy a tak nemá potrebu ani bežnej komunikácie. Kde je pravda o tom, prečo sa takto zachoval, sa zrejme dozvieme, až keď sa sa k tomu vyjadrí samotný Gogo.

Zdroj/Foto: Instagram, pluska.sk