Už sme si pri sledovaní predchádzajúcich sérií markizáckej Farmy zvykli, že v priebehu hry prichádzajú noví súťažiaci. Inak tomu nebude ani tentokrát a potom, ako v dueli vypadol Jozefa a Stano kvôli zdravotným problémom odstúpil, mieria na Farmu štyria zbojníci!

 

Momentálne sú v súťaži deviati farmári, takže ich počet by sa mal po príchode posily zvýšiť na trinásť. Noví súťažiaci by mali byť dve ženy a dvaja muži. Jedna z nich, Ivana Auxtová, je dcérou súčasnej farmárky Anky, ktorá je tu od začiatku. Ivana má tridsaťdva rokov, je slobodnou mamičkou a vlastní detské interiérové ihrisko. Tvrdí, že na Farmu ide kvôli tomu, aby vyhrala.

Ďalším novým súperom farmárov bude Pavol Lihocký, ktorý sa živí ako strelmajster. Pracuje na odpaľovaní hornín v tuneloch. Petra Palusková o sebe tvrdí, že vyzerá hlúpejšie ako naozaj je a preto by si na ňu mali dávať súperi pozor.

Šesťdesiatštyriročný Miroslava Gábriš sa vraj cíti o 20 rokov mladšie. V živote nemal veľa šťastia v láske, prvá manželka mu po osemnástich rokoch ušla s milencom, druhá mu zanechala dlhy. Momentálne už má tretiu.

Upútavka Farma 23.10.2017:

https://www.youtube.com/watch?v=ym5m4_MVRUg

Zdroj/Foto: markiza.sk, youtube, facebook