Poprední elitní zápasníci MMA si uplynulý víkend poriadne vyhodili z kopýtka, a to na najznámejšom EDM music festivale v strednej Európe. Maďarský Balaton Sound privítal rekordnú návštevnosť a milovníci techna, trance či house music, si jednoznačne prišli na svoje. 

Medzi nimi sa chceli zabaviť aj vychýrení MMA zápasníci zo Slovenska a Čiech, zrejme najväčšiu pozornosť pútal neprehliadnuteľný Gábor Borároš, ktorého fanúšikovia prenasledovali na každom kroku, aj na brehu známeho jazera. Okrem neho si neutíchajúcu 5-dňovú párty užili aj Andres Raška či Lajoško Klein.

Pred pár hodinami ale sociálnymi sieťami začalo kolovať video, ktoré Gábora stavia do nepríjemnej pozície. Údajne mal byť zdrogovaný a totálne „vypnutý“. Spýtali sme sa preto uznávaného športovca, ako to celé bolo!

Gábora v nezávideniahodnej situácii zachytili kamery mobilných telefónov

Čo na to fighter?

„Pravda je to, že párty sme začali v stredu. Každý večer sme boli niekde vonku, užívali si festival, veľa sme pili. Vždy sme prišli nadránom, spali sme nejaké 3 – 4 hodinky. V nedeľu ráno som bol už taký unavený, že úplne zbytočne som pil ďalej. V tom kresle som skrátka zaspal a bol totálne OFF. Pospal som si a bol som ok. To bolo celé,“ vyvracia fámy o zakázaných látkach samotný Borároš.

Rovnako chcel reagovať na fámy o tom, že by napadol niekoho zo záchrannej služby a bol vyhostený z Maďarska. „Nebol som to ja, nemal som tam žiadny konflikt, vôbec nič zlé som nerobil,“ dodáva na záver.

Foto/Zdroj: Instagram /gaborboraros