Trinásta séria Farmy sa blíži do svojho záveru, zostalo už len zopár posledných súťažiacich, ktorí sa pobijú o rozprávkovú výhru 75 tisíc eur. Diváci si ale znova všimli niekoľko nezrovnalostí, ako to takto môže fungovať? 

Už niekoľko týždňov je vonku informácia, že Farma 13 je spustošená a na bazoši a Facebooku bola dokonca ponúkaná zvonica na predaj. Niektorí fanúšikovia dokonca zahliadli niektorých farmárov zo statku, ako sa prechádzajú „po slobode“.

To, že sa reality show vysiela s určitým predstihom, je už každému jasné. Čo je ale problém, sú zvlášte načasovania epizód.

,,Dnes oslavovali Natáliine meniny (6.10) a dva týždne dozadu zapaľovali sviečky na pamiatku zosnulých (2.11.)? Tak ako to je teda, nerozumiem tomu?!“ ozval sa jeden všímavý divák.

,,Oni sa riadia slnečnými hodinami, ktoré robila Stana, tak to preto. Budúci víkend budú oslavovať fašiangy,“ smiali sa ďalší. Všimli si aj to, že v jednej časti mali na zvonici iba prvé poschodie, v druhej bol už záber aj na druhé, zázračne postavené. Tak ako to je?

Zdroj: pluska.sk | Foto: farma.markiza.sk, VOYO