Mamička Kristin Bowden to nemá v živote ľahké. Keď sa dozvedela, že ich trojročná dcérka Lula Beth má rakovinu, ťažko sa s tým vyrovnávali. Silno však bojovali a so svojou situáciou sa delili na sociálnej sieti skoro každý deň.

„Keď sa z úst lekára ozvali slová, je to rakovina, skutočne ma to položilo na kolená. Nikdy nečakáš, že to bude tvoje dieťa, vždy je to len smutný a srdcervúci príbeh, ktorý počuješ od druhých,“ povedala Kristin. Túto cestu sa rozhodla zdieľať na sociálnej sieti, aby dala nádej aj ostatným, ktorých táto situácia postihla.

„Chcem zdieľať náš príbeh a dať ostatným nádej, že aj v tých najťažších bitkách existujú dobré veci, ktoré sú za rohom, aby nikdy nestrácali nádej a vždy hľadali vo veciach svetlo,“ poznamenala. Jej dcérke bol zistený nádor, pričom absolvovala operáciu a chemoterapie. Keďže prichádzala o vlasy, jej statočný brat ju v tom samú nenechal a poprosil ju, aby mu oholila hlavu.

„Keď sa Lula dostala do bodu, že sme jej potrebovali oholiť vlasy, neváhal a ponúkol sestre, aby mu tiež oholila vlasy, aby to nemusela absolvovať sama. Skutočne je to pravý brat, je ochranársky a vždy pre ňu chce to najlepšie,“ uviedla pyšná mamina. Dievčatko boj s rakovinou vyhralo, a tak vznikla fotografia na porovnanie medzi týmito obdobiami.

Zdroj: babskeveci.sk | Foto: Instagram/kris_bowden