Dlhé nohy – sen mnohých modeliek a aj obyčajných dievčat. Pridlhé nohy však môžu byť aj prekliatím. Chase Kennedy sa o tom presviedčala každý jeden deň, až kým sa svoju nočnú moru nerozhodla zmeniť na svoju najsilnejšiu stránku!

Chase je skutočne výnimočná. Meria 198,5 centimetra, pričom jej nohy sú dlhé 129 centimetrov! Chase to však v minulosti nemala ľahké. Mohla za to jej genetika, ktorú zdedila po otcovi. Už vo veku 13 rokov merala neuveriteľných 180 centimetrov! V čase, keď sa snažila zapadnúť medzi svojich rovesníkov to rozhodne nebolo to najlepšie, pretože opak bol pravdou – všade vytŕčala!

Chcela to teda využiť a stať sa modelkou. Avšak zistila niečo nečakané – na to, aby bola modelka je príliš vysoká. V modelingovom svete totiž neexistujú len minimálne požiadavky na výšku, ale aj maximálne! Dievča sa však nevzdávalo a vo svojej snahe pokračovala aj naďalej – až sa konečne aj na ňu usmialo slniečko a stala sa modelkou!

Dnes sa názory na jej krásu rôznia – niektorí jej hovoria a posmeľujú ju, nech pokračuje ďalej, vraj je krásna. Iní jej zas odkazujú, žeby mala radšej zájsť na nejakú operáciu, inak si v živote nenájde chlapa.

Aký je váš názor? Je Chase krásna modelka alebo … ?

Chase Kennedy

Chase KennedyChase Kennedy

Chase Kennedy

Chase Kennedy

Chase Kennedy

Zdroj/Foto: Twitter