Dátum narodenia vás ovplyvňuje v každom smere, určuje vaše silné aj slabé stránky, ktoré síce nedokážete zmeniť ale určite ich viete ovplyvniť. Nuž, pozrite, či skutočne sedí vaša povaha a správanie s opisom ku konkrétnemu dňu narodenia. 

Deň narodenia o vás prezradí šokujúcu pravdu

1 – Sloboda

Veľmi samostatná bytosť, no časť životných skutočností si necháva pre seba a starostlivo ich ukrýva pred svetom. Rozhoduje zásadne vždy sama za seba, avšak vie byť tiež poriadne žiarlivá a panovačná.

2 – Vernosť

Citlivý, láskavý človek so silnou intuíciou, ktorý myslí vždy na ostatných skôr než na seba. Jeho spokojnosť je závislá na druhých. Nerozhodnosť a zraniteľnosť môžu viesť v extrémnych prípadoch až k fyzickej nevoľnosti.

3 – Výrečnosť

Hlava vám pracuje na plné obrátky, originálne nápady s dávkou humoru sypete priam z rukáva. Potrebujete komunikovať a pohybovať sa neustále medzi ľuďmi. Dokážete mimoriadne presne zhodnotiť každú situáciu, avšak pokiaľ neventiluje prebytočnú energiu, hrozí nervozita.

4 – Stabilita

Vždy nohami pevne na zemi, veľmi praktická, rozumná a spoľahlivá osoba. Vo vzťahu vždy vášnivá, tolerantná a zo zásady verná. Pokiaľ bola táto osoba vychovaná panovačným rodičom môže chýbať sebaistota alebo naopak môže mať hrubé, útočné správanie.

5 – Otvorenosť

Ak ste sa narodili piateho, pravdepodobne milujete zmenu, pokrok a hľadáte vždy skutočnú pravdu. Energia a odvaha vám zaručene nechýba, no zo srdca neznášate, keď vám niekto hovorí čo a ako máte robiť. Ak nemáte svoj deň bývate náladoví.

6 – Láska

Potrebuje k životu harmóniu a lásku. Má citlivú povahu s poriadnou dávkou tvorivosti. Neznesie ak sa v jej rodine niekto háda, avšak neverí v seba a svoje schopnosti.

7 – Spravodlivosť

V živote má človek narodený siedmeho skutočne vysoké ciele a keď niečo povie, vždy si za tým stojí. Je to veľký extrovert, ak je však na niečo naozaj alergický, tak sú to hlúpi ľudia. Keď si príliš vyletí, ľahko sa môže stať, že podľahne drogám či hazardu.

8 – Vyváženosť

Inteligentná, podnikavá osoba s mimoriadne vyvinutým logickým myslením. Počas svojho života sa ale musí naučiť udržať v rovnováhe svoju silu, energiu a city. Ak to nezvládne, tak býva prehnane kritická, máva pletky a klame.

9 – Rozvaha

Do svojho života zvykne podvedome priťahovať ľudí s citovými problémami. Je skôr tichá, skromná, avšak veľmi spoľahlivá a zodpovedná. Keďže je naozaj citlivá, ostatní ju zneužívajú a prehnaná zodpovednosť môže viesť až k nespavosti.

10 – Čestnosť

Tento človek môže pôsobiť povýšenecky, ale zakladá si na pracovitosti a osobných zásadách. Svoj názor povie zakaždým nahlas a otvorene. Miestami ho trápi pocit izolácie. Ak to nezvláda, utieka sa k alkoholu.

11 – Zraniteľnosť

Citlivé, senzitívne vnútro so schopnosťou vyvolávať nedorozumenia bez toho, aby si to vôbec uvedomoval. Veľká neistota a zraniteľnosť spôsobuje, že nevie odpovedať priamo a jednoznačne. Bez milujúcej osoby po svojom boku je stratený. Keď ho však chytí zlosť, pocítite jeho jedovatý sarkazmus.

12 – Profesionalita

Impulzívna, zvedavá bytosť zameraná na všestrannosť. Ľudia ju majú radi pre jej otvorenosť. Miluje cestovanie, no neznáša keď jej niekto hovorí, že niečo nedokáže.

13 – Citlivosť

V prvom rade veľmi dobrý priateľ so zmyslom pre organizáciu. Zodpovedný, spoľahlivý, avšak bez sebaúcty, ktorá končí fyzickými či psychickými problémami.

14 – Húževnatosť

Múdra osobnosť s láskou k slobode a kreativite. Je rodeným podnikateľom, na druhú stranu je ale výbušný a pokiaľ nezvláda moc, má diktátorske sklony.

15 – Nebojácnosť

Veľká emocionálna sila, ktorá sa však často mieša s pocitom izolácie. Ostatní vyhľadávajú jej spoločnosť, no ona si do istej miery drží odstup. V stresových situáciach ťažko hľadá slová.

16 – Úprimnosť

Vnímavá, citlivá, obetavá osoba s pevnými postojmi založenými na skúsenostiach. Neznáša dogmy, má potrebu sa však zakaždým tlačiť na pozíciu lídra.

17 – Sila

Prirodzený vodca, sústreďuje sa na výsledky. Potrebuje prežiť všetko na vlastnej koži. Mimoriadne bystrý, samostatný a hlboko zraniteľný. Občas máva vrtošivé nálady.

18 – Premýšľavosť

Neustále niečo analyzuje. Vyznačuje sa veľkou silou osobnosti a nadpriemernou inteligenciou. Môže trpieť nespavosťou, nervozitou či výbuchmi hnevu.

19 – Účasť

Trpezlivosť, pochopenie a pomoc sú základnými piliermi pre osoby narodené 19-teho. Často však majú pocit osamelosti. Nevedia byť objektívni a v krajných prípadoch sú žiarliví a panovační.

20 – Poznanie

Neznášajú samotu. Majú vycibrenú intuíciu a vysoký prah tolerancie. K životu potrebujú spoločnosť, mier a harmóniu. Keď ich niečo vyvedie z miery, dokážu sa nenormálne vytočiť.

21 – Porozumenie

Ohľaduplný, úprimný a komunikatívny človek. Nepotrebuje sa mstiť, radšej si vždy všetko vyjasní. Nechá sa však jednoducho vyprovokovať a následne ublíži slovom tak, že na to nikdy nezabudnete.

22 – Spoľahlivosť

Empatická bytosť uvažujúca vždy prakticky a dôkladne. Silná schopnosť riadiť ľudí a efektívne organizovať prácu. Býva veľmi precitlivená a výčitky berie príliš vážne.

23 – Nezávislosť

Sloboda je ich druhým menom a preto ich vzťahy nikdy dlho nevydržia. Neznášajú totiž obmedzovanie a nedokážu sa vyznať vo vlastných citoch. Pri kontakte s ľuďmi dosiahnu vždy to, čo chcú. Vedia byť bolestivo chladní a necitliví.

24 – Láskavosť

Sú priateľskí, ochotní a vnútorne vyrovnaní. K životu potrebujú harmonické rodinné zázemie. Chýba im však sebadôvera a tak pôsobia navonok buď bezohľadne alebo ako slabosi.

25 – Výzva

Netýkavka, ktorá však potrebuje v živote za niečo bojovať. Rada pozoruje a pomáha. Miluje zmeny, vzrušenie z niečoho nového. Stres jej však robí veľké problémy, nezvláda ho.

26 – Razancia

Veľkorysý, láskavý človek s mimoriadnou vnútornou silou. Svoje súkromie si prísne stráži. Miestami pôsobí arogantne.

27 – Poctivosť

Sebakritická osoba, ktorá život berie prehnane vážne. Je to veľký poctivec, rád si hovie v samote blízko svojho životného partnera. Môže mať sklony k sebapoškodzovaniu či závislostiam.

28 – Rozpor

Na jednú stranu túžba po životnom partnerovi a na druhú stranu silná túžba po samostatnosti. Nenávidí obmedzenia. Je citlivá, tvrdohlavá a za svoju pravdu je ochotná sa kedykoľvek „pobiť“. Niekedy si môže pripadať osamelo. Pokiaľ nebude ventilovať prebytočnú energiu, hrozí mimoriadna agresivita.

29 – Neprehľadnosť

Hlboko citlivý, mierumilovný, avšak nevyrovnaný, čo spôsobuje časté nedorozumenia. Potlačené city a prehnané analyzovanie spôsobuje paranoju či prehnanú mlčanlivosť.

30 – Rozhodnosť

Úžasná predstavivosť, prenikavá bystrosť a silná súťaživosť vytvárajú dojem vyrovnanej, sebaistej osobnosti. Je to ukecaný, kritický perfekcionista. Môže sa však miestami cítiť, že jeho názory stoja vysoko nad názormi ostatných.

31 – Náročnosť

Veľmi všímavý človek so systematickým prístupom k akejkoľvek činnosti. Je mimoriadne bystrý, nápaditý a keď chce, dokáže sa naučiť čokoľvek. Ctižiadostivosť ho ženie vpred, ale zároveň trpí nízkym sebavedomím, čo spôsobuje veľkú zraniteľnosť. Keď mu niekto ublíži, prípadne ho oklame stáva zlomyseľný a častokrát povrchný.

Zdroj/Foto: Instagram