Niekedy sa dá povaha človeka oveľa lepšie určiť z jedného obrázku, ako z rozsiahleho psychologického testu. Skúste bez premýšľania odpovedať na jednoduchú otázku. Čo vidíte na tomto obrázku:

Schránka 04Výsledok testu:

  • Jabloň: Ste veľmi kreatívny. Za každých okolností počúvate svoj vnútorný hlas a intenzívne prežívate aj každý okamih. Svet je pre vás obrovskou knihou plnou tajomna a neviete sa dočkať, kedy dôkladne preštudujete každú jej stránku. Milujete objavovanie, dobrodružstvá, adrenalín, ale aj nové veci a experimentovanie. Veríte si a tým pádom vyžarujete lásku a náklonnosť.
  • Tvár: Ste nenapraviteľný optimista, ale dokážete sa ľahko adaptovať. Myslíte si, že neexistuje problém, ktorý by nemal svoje riešenie. Hlavne, ak ho budete riešiť s úsmevom… Váš pohár je vždy skôr do polovice plný a takto vnímate takmer. Malá rada: Predtým, ako sa vrhnete do riešenia ďalšieho problému, skúste najprv trochu analytického myslenia!
  • Čitateľ: Ste absolútny realista. Podrobne skúmate každý jeden detail a máte rád, keď idú veci podľa nejakého plánu. Ste sebavedomý a poznáte svoju silné stránky. Vaši priatelia si od vás často nechávajú poradiť, pretože dobre vedia, že sa na vás môžu spoľahnúť a to hlavne v mimoriadnych prípadoch. Pre vás je najdôležitejšou vecou, aby bolo všetko naplánované a vypočítané vopred!

Zdroj/Foto: twitter