Kulturistika a užívanie steroidov je večná téma, ktorá rozdeľuje ľudí na dva tábory a kým jedny tvrdia, že tieto dve veci k sebe patria, ďalší sú striktne proti. Americký mladík to ale zobral celé po svojom.

Bostin Loyd je mladý muž, ktorý v súčasnosti súťaží v kulturistike, zároveň poskytuje trénerské služby a predáva toľko diskutovaný synthol. Jeho začiatky však siahajú do roku 2013, kedy v priebehu roka absolvoval neskutočnú premenu. Z normálneho chalana sa tak stal za pár mesiacov nabúchaný svalnáč a dosiahol také telo, na ktoré musí bežný smrteľník makať oveľa dlhšie a dodržiavať prísny stravovací režim. Ako však neskôr priznal, k tomuto vzhľadu si dopomohol obrovským množstvom steroidov a už po pár mesiacoch nedokázal na svojom tele nájsť miesto, kam by si ich vpichol.

Medzi steroidmi užíval najmä obľúbený rastový hormón, testosterón, inzulín a synthol, ktoré svaly doslova nafúknu a opticky tak zväčšia sval. Nepríjemnejšia časť však prichádza po vysadení látok, kedy sa telo vracia do pôvodného stavu a svaly sú fuč. Navyše si ich užívaním môže človek dopomôcť k nemalým zdravotným problémom s imunitou či obličkami, a preto by si ich užívanie mal každý poriadne zvážiť.

Bostin Loyd – pred steroidami:

Bostin Loyd – po steroidoch:

Neuveriteľná premena Bostina za 1 rok na steroidoch

Zdroj/Foto: youtube, instagram