Tomuto štyridsaťpäťročnému Nórovi sa v sprche podaril skutočne husársky kúsok. Pre bolesť v kolene, sa pri sprchovaní rozhodol použiť stoličku. Nie však hocijakú! Pozrite sa, aký trapas sa mu prihodil na dierkovanej stoličke.

Claus Jørstad si pod sprchou pohodlne sadol a nechal sa zmáčať horúcou vodou. A čuduj sa svete, stalo sa to, čo nečakal ani v najhoršom sne. Na sociálnej sieti Facebook dôverne opísal, čo sa mu prihodilo. Túto vtipnú príhodu zavesil na profil nábytkárskej spoločnosti Ikea, v ktorej si túto diabolskú stoličku zakúpil.

image imagePod prúdom horúcej vody došlo k natiahnutiu jeho genitalií, ako ich sám nazýva „kapitána“ s „námorníkmi“. Jeden „námorník“ sa natiahol natoľko, že si to namieril rovno do diery v stoličke. Teraz vás určite zamrazilo však? Claus sa okamžite zmobilizoval a svojim vercajchom krúžil zo strany, na stranu. Bolo to však márne.

image

„Námorník“ sa v diere držal ako kliešť. Tak mu napadlo, že svoju plaveckú zostavu skúsi stiahnuť pomocou studenej vody. Ani tento trik mu žiaľ nevyšiel. Ako sa tak začal obávať z podchladenia, rozhodol sa zohriať pomocou fénu na vlasy. A presne to mu pomohlo. Ako sa zo sprchy natiahol pre odložený fén, „námorník“ vyskočil zo zajatia a z Clausa sa stal opäť slobodný muž.

Na sociálnej sieti mužovi odkázali, aby pri ďalšej plavbe použil plaveckú uniformu. Jeho reakciou na tento vtipný komentár, bola fotografia stoličky s preveseným uterákom. Teraz už viete, na čo si v sprche rozhodne nemáte sadať.

image

Zdroj/Foto: facebook