Muž si nebol istý svojou frajerkou, tak je prichystal pascu. Objednal si agentúru, ktorá sprostredkovala stretnutie jeho milej s neznámymi mužmi. Žiaľ, potvrdilo sa mu iba to, čo sám tušil. No aj napriek tomu, ostal ako obarený, čoho všetkého je schopná, keď sa vyberie sama vonku!

 

Žena postáva pred kaviarňou, keď ju osloví neznámy muž a príbeh môže začať. Ochvíľu prichádza ďalší zaškolený muž, ktorý sa tvári, že náhodou stretol známeho športovca a chce sa s ním odfotiť. Žena mysliac si, že ide o famózneho športovca, odhadzuje zábrany. Dovoľuje mu to, čo by zadané dievča nemalo a nerobí jej problém ani dať mu telefónne číslo. Neznámy chlapík sa jej dotýka a ona sa do pasce dokonale chytá.

Muž, ktorý si objednal túto agentúru, sa nestačí pozerať. Je očividné, že správanie jeho priateľky ho značne odrovnalo, keďže boli spolu vyše roka. Mal isté pochybnosti o nej a práve preto sa obrátil na pomoc profesionálov. Napriek jeho tušeniu, to bola zrejme prisilná káva. „Dnes sa nedá nikomu veriť. Okamžite ju vyhodím z domu. Ktovie, čo stvárala zakaždým, keď bola vonku sama,“ neskrýva zármutok sklamaný muž.

https://youtu.be/rM3UEMebNgc

 

Zdroj/Foto: youtube.com