Každý, kto už predával svoje staré auto určite vie, že to rozhodne nie je prechádzka ružovým sadom. Predaj má od ideálnej predstavy uverejnenia inzerátu a výmeny auta za peniaze poriadne ďaleko a realita je častokrát taká, že sa musíte popasovať s nerozhodnosťou kupujúcich, tak, ako aj mladý chalan so svojou Škodou Fabiou! 

V jeho prípade to však bolo ešte o čosi zvláštnejšie….

Na jeho inzerát totiž začali reagovať nevšední záujemcovia, ktorých dovtedy poznal Johnny len z médií. Tak napríklad, o jeho 15-ročnú Škodu Fabiu 1.4 v cene 550 £ prejavil záujem napríklad Tiger Woods, Donald Trump či Lewis Hamilton.

Samozrejme, ako už iste tušíte, reálne títo ľudia na inzerát nereagovali, avšak pod ich menom sa niekto rozhodol si z predajcu z mesta Leeds vystreliť. Johnny Delaney pritom nepochybuje o tom, že mu odpovede posiela v mene rôznych celebrít jedna osoba. „Na začiatku mi to prišlo vtipné, avšak takéto odpovede mi chodia pomerne dlho a ja by som to auto už najradšej predal,“ zveril sa Johnny portálu ladbible.com.

A čo vlastne „celebrity“ predajcovi písali? Tak napríklad, Matt LeBlanc, niekdajšia hviezda seriálu Priatelia v súčasnosti známy zo šou Top Gear, sa nezabudol opýtať na technický stav auta. „Je prevodovka v poriadku? Vyzerá tak, že by sa mala zaseknút v druhom stupni a ja by som sa ďalej nepohol,“ vystrelil si z predajcu. Donalda Trumpa zasa zaujala samotná bezpečnosť auta, ktorú prirovnal k CIA.

Zdroj/Foto: ladbible.co, autotrader.co.uk, facebook