Bývalý zamestnanec spoločnosti McDonald’s nedávno pridal na sociálnu sieť Twitter sériu fotiek, na ktorých sú podľa jeho slov zábery z kuchyne danej spoločnosti v Luisiane. Ak ste milovníkmi ich fast foodu a radi si k nugetkám a hranolkám dáte aj zmrzlinu, po pozretí týchto fotiek vás chuť rázne prejde!

Bývalý zamestnanec a autor fotiek, ktorý na sieti Twitter vystupuje len pod menom Nick, povedal, že urobil prvé dve fotografie po tom, ako ho jeden z manažérov požiadal, aby vyčistil stroj na zmrzlinu. Fotky pridal s popisom: „Toto vyšlo zo stroja na zmrzlinu v McDonalde, ak by to niekoho zaujímalo…“

Pár dní na to, ako jeho prvý príspevok zdieľalo viac ako 16 000 ľudí, pridal ďalšie fotky, na ktorých je odfotená podlaha pod grilom. Nick povedal, že niekoľko dní po tom ako sa fotky začali šíriť, si ho manažérka zavolala do kancelárie aby mu oznámila, že u nich končí. Svoje rozhodnutie o zverejnení fotiek však Nick neľutuje a tvrdí, že to urobil preto, aby ľudia vedeli, aké nechutné sú pracovné podmienky v ich obľúbenom fast foode.

Zdroj/Foto: Twitter, uk.businessinsider.com