Zuzana Belohorcová je jednou z tých žien, ktoré zásahy plastických chirurgov neodmietajú. Práve naopak – vylepšiť sa nechala už niekoľkokrát a včera sa odhodlala na ďalší zákrok, tentokrát na horných viečkach.
„Po 45 máme my žienky na takýto zákrok nárok,“ povedala, pričom vyhlásila, že keď už sa má zveriť do rúk plastickým chirurgom, tak jedine tým najlepším. Kvôli úprave šla až do Prahy.
Po približne 30-minútovej operácii sa už Zuzana ukázala fanúšikom vysmiata a na znak spokojnosti sa odfotila s palcom zdvihnutým nahor. Aby nikto nepochyboval, že zákrok je bezbolestný, prezradila aj to, že si počas celej operácie nahlas pospevovala. „Už sa teším, keď to bude zahojené,“ priznala tesne po čerstvom zákroku.
Zdroj/Foto: Instagram/zuzanabelohorcova