Ženy sa väčšinou riadia heslom „ja neurobím prvý krok“ a chudákom mužom ostáva len jediné – lepšie si všímať, či má daná slečna o nich záujem, aby ten krok mohli urobiť oni. Muži, skúste lepšie čítať ženské znaky a signály, aby ste si boli istí, že môžete po nej vyštartovať!

5 signálov, ktoré ženy vysielajú, aby ste si ich všimli:

Sústredí sa len na vás

Či už ste sa stretli v bare, pri vode alebo na ulici, všímajte si, či sa slečna sústredí na vás a udržiava s vami očný kontakt. Základným znakom záujmu u ženy je pozornosť – žiadne ťukanie do telefónu alebo obzeranie sa naokolo. Ak ste si jej úplnú pozornosť získali, máte prvý úspech za sebou.

Reč tela ju prezradí.

Reč tela je základ, tá totiž nevie klamať. Všimnite si, či je vaša vyvolená otočená telom k vám – ak áno, je to ďalší znak toho, že sa o kontakt s vami zaujíma. Ďalej viete na nej postrehnúť náklonnosť aj vtedy, ak sa hrá s vlasmi alebo si hryzie do pery – jednoznačne ste ju okúzlili.

Má dobrú náladu

Ak má slečna o vás záujem, prirodzene bude mať dobrú náladu – bude sa usmievať, smiať na vtipoch a budete vidieť, že sa s vami rada rozpráva. Ak máte jej pozornosť a ešte ju viete aj zaujať, máte prirodzene daľší bod úspechu.

Pýta sa

Keď už mierne tušíte podľa predošlých znakov, že kočka je k vám pozitívne naklonená, jedna vec vám to potvrdí. Vtedy, keď sa začne zaujímať o vás, teda pýtať sa otázky ona, viete, že ste na dobrej ceste. Tým, že sa pýta, chce zistiť niečo o vás – teraz to nepokazte.

Čaká…

Ak vediete konverzáciu už dlhšiu dobu, vnímate všetky predošlé signály ale stále ste nepočuli od nej naozaj nič, čo by potvrdilo, že má serióny záujem, je to preto, že čaká na TEN PRVÝ KROK! TERAZ je čas – popýtajte si číslo, pozvite ju na drink alebo navrhnite iný program vo dvojici. Neprešvihnite šancu, možno už druhá nebude. Držíme palce!

Zdroj/Foto: pixabay