Ten pocit, keď opäť nájdete sms-ku od svojho bývalého – poznáte to? Vy nedokážete pochopiť, prečo vám opäť píše – čo také od vás len môže chcieť? My to vieme!

Tu je 5 dôvodov, pre ktoré vám píše váš EX!

Chce vám povedať dôležitú informáciu

Častokrát sa stáva, že vám váš milovaný drahý MINULÝ napíše z toho dôvodu, že to chce byť práve on, kto vám povie nejakú dôležitú informáciu – že sa zasnúbil, chystá sa ženiť, zakladá si rodinu a podobne. Muži to nikdy nemyslia zle. Podľa nich je lepšie, ak sa tú informáciu dozviete PRÁVE od neho! Dáva vám tým totižto najavo, že mu na vás stále záleží…

svadba

Chce ísť s vami do postele

Ach, tá láska minulá. Na to, čo bolo dobré sa predsa nezabúda. Ak vo vašom prípade nebol s*x problém, ale skôr nezhody, tak máte o piatkový večer postarané. Prečo si predsa nespríjemniť večer niečím dobrým, čo už poznáte?

Chce od vás radu nad zlato

Boli ste vo vzťahu vy tá, ktorá vždy vedela nájsť správne slovo, či radu? Áno, aj tentokrát sa obracia na vás, pretože vy ste mu vždy vedeli pomôcť najviac. Keďže ste profíčka a jeho bútľavá vŕba, vie kam zájsť pre tú správne radu!

Chce zistiť, či stále na neho čakáte

Áno, presne tak. Vaša rýchlosť v odpisovaní sms, štýl ako odpoviete – to všetko je pre neho dôležité. Držať si vás dostatočne blízko, ale nie však príliš. Veď on má už predsa svoj život a vás má, keby sa náhodou vyskytol niektorý s prvých troch bodov!

čakajúce dievča

Chce peniaze

Ževraj je to čistá náhoda, že šiel okolo a nemal pri sebe ani fuka? Neverte mu! A rozhodne ani neverte jeho srdcervúcim výlevom, prečo sa ocitol vo finančnej tiesni. Využite príležitosť jeho výlevov, užite si s ním v posteli, ale nič mu nepožičiavajte  – pokiaľ len nechcete, aby sa situácia pravidelne opakovala… nebodaj ste taká zúfala, aby ste mali plateného gigola?

Zdroj/Foto: pixabay, pexels, jenzeny.cz